Info 1, aneb... proč?

12. července 2009 v 20:14 | Exa |  Info
Moji milí čtenáři... čtenářky.

Tímto bych slavnostně chtěla řici (a tuším, že mnohé z vás zklamu), že jsem přesídlila hlavně na žánr yaoi a shonen-ai.
Ne že bych zanevřela na slash Harryho Pottera, to ne! Nikdy... Jen pro mě už není tak fantastický jako prve. Ale nebojte se, stále tu budou povídky, které se na TOMTO BLOGU ZVEŘEJNÍ, stále tu bude nějaký nápad na psaní.
Přesto chci informovat, že jsem se vrátila k přezdívce, kterou z vás patrně nikdo nezná (kromě povolaných, tedy přesněji tří osůbek a ty stejně lítají kdesi v háji) a kterou jsem používala na základce při chvílích, kdy jsem si tajně psala příběhy do sešitku během hodin...
Tento blog je "aktivnější" a zveřejňuje se zde častěji..
Povídky, jenž jsou na něm, nemají nic společného s Harry Potter, všechny postavy a příběhy jsou autorské.
Berte je prosím s rezervou, jelikož se k "realným příběhům" vracím po skutečně dlouhé době a ne všechno je tak, jak bych chtěla.
Takže, kdo má zájem a chce si přečíst i něco jiného, než je slash, kterého je všude plno, ať navštíví můj druhý blog.
Za vzhled stránky opět děkuji již známým chlapcům, kteří mi radili, buzerovali mě a kritizovali tak dlouho, až jsem je poslala někam a udělala jsem si ho sama.

Já, Exa-Retro, vás zvu k přečtení povídek na stránkách:


(Někdo si tento blog třeba již prohlédl a ani neví, že jsou to mé druhé stránky. A proč jsem opužila jinou přezdívku než mám zde? Exa vznikla jen a jen kvůli HP, nechtěla jsem, aby si někdo dával dohromady mé staré povídky s tímto slashem, ale tak nějak jsem se sama přesvědčila, že se vám to co píšu líbí a tak jsem se odhodlala vás seznámit i s jinou tvorbou.)

Pokud tyhle stránky navštívíte (a doufám že ano) a povídky na něm se vám budou líbit, budu ráda za jakoukoliv zmínku a vzkaz a samozřejmě za to, že se vrátíte..

Díky moc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama